Desktopové a mobilní aplikace

V případě, kdy potřebujete řešit offline úlohy, nebo zajistit přístup k hardwaru počítače, je vhodné a někdy nezbytné, zvolit řešení pomocí aplikace spouštěné přímo na daném zařízení. Může se jednat o klasické osobní počítače, mobilní zařízení, tablety, hodinky. My jsme připraveni Vám navrhnout a zhotovit software, který bude přímo vyhovovat Vašim potřebám.

Desktopové a webové

Ať již potřebujete aplikaci, která vyžaduje přímý přístup k některému z hardwarů připojeného přímo k počítači, nebo chcete mít všechna data hezky u sebe v offline úložisti, je vhodné zvolit řešení pomocí nativní aplikace (EXE v případě Windows). Za dobu naší praxe jsme již vytvořili desítky různorodých aplikací. Od malých úloh řešících jeden konkrétní problém, až po velké CRM systémy, které obsluhují desítky pracovníků a jsou napojeny na softwary třetích stran. Není nic snazšího, než nás kontaktovat a rádi s Vámi nezávazně probereme, jaké řešení by bylo vhodné pro Vás.

SforP

Mobilní aplikace

Spousty problémů/situací lze vyřešit pomocí webové aplikace. Nicméně stává se, že je nutné/vhodnější využít k řešení daného problému nativní aplikaci, nebo například webview. Příkladem může být potřeba pravidelné komunikace s GPS modulem mobilního zařízení nebo přístup k fotoaparátu, ukládání dat přímo na telefonu atd. Každé konkrétní zadání je třeba nejprve důkladně anylyzovat a až poté je možné navrhnout vhodný způsob řešení. Ozvěte se nám a rádi s Vámi právě toto vhodné řešení pro Vás nalezneme.

Pear Control

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás