Degustační balíčky

Obdarujte své blízké, obchodní partnery či zaměstnance originálním dárkem

Ti z Vás, kdo nás alespoň trochu sledují například na sociálních sítích, tak víte, že pracujeme dlouhodobě pro pivovary a vinaře. I proto, jsme poměrně často dostávali dotazy typu: „Děláte grafiku, weby, eshopy a spolupracujete s pivovary, neumíte nám připravit nějaké pěkné firemní dárky pro naše obchodní partnery či zaměstnance na různé akce, nebo na Vánoce?“. Nejprve jsme to neřešili, ale když dotazů přibývalo, rozhodli jsme se s naší partnerskou firmou vyzkoušet pár realizací, včetně zakázek v řádech tisíců kusů. Po velkém úspěchu jsme se rozhodli nabízet naše balíčky ve větším. Vznikl tak projekt s názvem Degustační balíčky.

Rok 2019 byl u Degustačních balíčků zlomový. Připravovali jsme cca 4000 firemních dárků/balíčků pro 7 společností (namátnou Sapeli, Kronospan, Kompresory PEMA). Jsme za to vděční a děkujeme za přízeň :-) Na rok 2020 se můžete těšit na výrazné rozšíření tohoto projektu. Budete moci vybírat z cca 6-7 variant balíčků, kdy se nebude jednat pouze o pivní speciály, ale i o další výborné delikatesy.  

Co znamená na míru?

Nedostali byste jen nějaké hotové balíčky, které zakoupíte a darujete. S námi jsou možnosti mnohem větší. Balíčky budou pro Vás chodící reklamou široko daleko. Můžete vybírat z celé řady pivních speciálů 2 skvělých pivovarů, které aktuálně nabízíme (Klášterní pivovar Želiv, Pivovar Kamenice). Vše si můžete libovolně do svých balíčků poskládat. Nenabízíme žádná tuctová „europiva“. Vše jsou výborné speciály se specifickou chutí, kterou si bude každý dlouho pamatovat.

Naše balíčky
Sapeli

Největší výhody?

  • Jsme schopni balíčky připravit pro Vás na míru ve Vašem firemním designu (krabičky, etikety, pískování loga na skleničky). Je jen na Vás, zda využijete možnosti etiket na míru, nebo si ponecháte na pivech originální etikety přímo z Vámi vybraného pivovaru.
  • Grafické zpracování ve vizuálu Vaší společnosti připravíme kompletně my (zašleme před výrobou k odsouhlasení)
  • V případě zájmu si můžete piva pojmenovat dle vlastního přání
  • Díky splnění všech zákonných podmínek se jedná o daňově uznatelný náklad!
Pema

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás