Degustační balíčky

Obdarujte své blízké, obchodní partnery či zaměstnance originálním dárkem

Ti z Vás, kdo nás alespoň trochu sledují například na sociálních sítích, tak víte, že pracujeme dlouhodobě pro pivovary a vinaře. I proto, jsme poměrně často dostávali dotazy typu: „Děláte grafiku, weby, eshopy a spolupracujete s pivovary, neumíte nám připravit nějaké pěkné firemní dárky pro naše obchodní partnery či zaměstnance na různé akce, nebo na Vánoce?“. Nejprve jsme to neřešili, ale psal se rok 2018 a když dotazů přibývalo, rozhodli jsme se s naší partnerskou firmou vyzkoušet pár realizací, včetně zakázek v řádech tisíců kusů. Po velkém úspěchu jsme se rozhodli nabízet naše balíčky ve větším. Vznikl tak projekt s názvem Degustační balíčky.

Rok 2019 byl u Degustačních balíčků zlomový. Připravovali jsme cca 4500 firemních Vánočních dárků/balíčků pro 7 společností (namátnou Sapeli, Kronospan, Kompresory PEMA). Toto nás jen utvrdilo v tom, že tento projekt dává smysl a chceme se mu věnovat. Pro rok 2020 jsme připravili výrazné rozšíření celé nabídky, nikdo bohužel ale nečekal, že může dojít k něčemu takovému, jako je "doba covidová". My měli to štěstí v neštěstí, že Vánoční dárky pro partnery a zaměstnance byly celkem žádaným zbožím i v této těžké době - často na úkor zrušených večírků. Přemýšleli jsme tedy, jak toho využít a pomoci co nejvíce drobným firmám a živnostníkům kolem nás. Mohli jsme odebírat po tisících kusech pytlíky oříšků z velkoobchodu, ale vzali jsme je od paní z oříškárny. Mohli jsme nakoupit vše ostatní podobnou cestou, ale u všech produktů (kde to bylo jen trochu možné), tak jsme se snažili pomoci především místním firmám, snad to co nejvíce pomohlo :-)


Děkujeme Vám za přízeň :-)  

Co znamená na míru?

Nedostali byste jen nějaké hotové balíčky, které zakoupíte a darujete. S námi jsou možnosti mnohem větší. Balíčky budou pro Vás chodící reklamou široko daleko. Nabízíme různé druhy dárků např. pivních balíčků, kde můžete vybírat z celé řady pivních speciálů 2 skvělých pivovarů, které aktuálně nabízíme (Klášterní pivovar Želiv, Pivovar Kamenice). Vše si můžete libovolně do svých balíčků poskládat. Nenabízíme žádná tuctová „europiva“. Vše jsou výborné speciály se specifickou chutí, kterou si bude každý dlouho pamatovat. Další možností jsou balíčky složené z různých produktů (pomazánky, paštiky, oříšky, vína, pesta, olivy, atd.)

Naše balíčky
Sapeli

Největší výhody?

  • Jsme schopni balíčky připravit pro Vás na míru ve Vašem firemním designu (krabičky, etikety, pískování loga na skleničky). Je jen na Vás, zda využijete možnosti etiket na míru, nebo si ponecháte např. u pivních balíčků na produktech originální etikety přímo z Vámi vybraného pivovaru.
  • Grafické zpracování ve vizuálu Vaší společnosti připravíme kompletně my (zašleme před výrobou k odsouhlasení)
  • V případě zájmu si můžete produkty (týká se hlavně piv a vín) pojmenovat dle vlastního přání
  • Díky splnění všech zákonných podmínek se jedná o daňově uznatelný náklad!
Pema

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás