Grafický design

Nabízíte svým klientům kvalitní produkty nebo služby a rádi byste jejich prodej podpořili originálním a atraktivním grafickým designem? Pak je tu právě pro Vás naše grafické studio.

Uvědomujeme si, že úspěch mnoha společností je podpořen propracovaným firemním designem, díky kterému jsou její produkty a služby jasně identifikovány. Naším cílem je, abyste díky správně zvolenému firemnímu designu získali konkurenční výhodu, pomocí které si Vás Vaši potencionální zákazníci snadno zapamatují. Nabízíme rozmanitou grafickou tvorbu a jsme schopni Vám vytvořit jakýkoliv grafický motiv (logo, vizitky, newslettery, letáky atd.). Naší snahou je vytvářet zcela originální design, pomocí kterého budete snadno rozpoznatelní od své konkurence.

Loga

Logo tvoří základ Vašeho firemního vizuálu, který vidí často všichni jako první. Vytváříme je takovým způsobem, aby byla především snadno zapamatovatelná a splňovala všechny základní podmínky moderního loga od A do Z.

Naše loga
loga

Vizitky

Ač už to v dnešní době není tak časté, vizitky si většina z nás/Vás bere minimálně na první obchodní schůzky, kdy se často „hraje“ na první dojem. Kvalitně zpracovaná a vytištěná vizitka, která vychází z Vašeho firemního vizuálu, výrazně v tomto pomáhá.

Naše vizitky
vizitky

Print

Samozřejmostí je kvalitní tisk jakéhokoliv grafického výstupu, který pro Vás připravujeme, a to v jakémkoliv množství. Spolupracujeme s řadou tiskáren, kdy se každá z nich specializuje na něco jiného. Pokud máte zájem, následně vše dopravíme až k Vám.

Náš print
print

Reklama

Připravíme pro Vás i jakýkoliv další grafický/reklamní výstup, který potřebujete (letáky, firemní časopisy, posty na sociální sítě, různé krabičky, skládačky, poukazy, bannery, velkorozměrové billboardy, mapy areálů, atd.). Fantazii se meze nekladou :-)

Naše reklamy
reklama

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás