Tvorba webových stránek a e-shopů

Narodili jsme se s klávesnicí v ruce, proto pro nás není žádný Váš požadavek v oblasti tvorby software a internetového marketingu překážkou. Ať již potřebujete jednoduchou webovou prezentaci, e-shop, nebo složité řešení napříč různými platformami, jsme tu právě pro Vás.

Vše pro Vás vytváříme na míru od A do Z. Nepracujeme s koupenými šablonami na Wordpressu, atd. => nemusíte mít strach, že Váš nový web má dalších 5000 firem, které zakoupily tu samou šablonu. Výhodou pro Vás je i fakt, že tyto různé opensource řešení a šablony mají v sobě spousty zbytečného kódu a balastu kolem, které weby jen zpomalují a vyhledávače je nemají rádi. Toto od nás nečekejte, weby jsou optimalizovány čistě pro ten konkrétní případ. Díky tomuto nám rychle „běhají“ i eshopy s 60 tisíci produkty.

Rádi s Vámi zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co Vám nebude jasné, a pokusíme se navrhnout optimální řešení právě pro Váš projekt. Naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti nám k tomu dávají ty nejlepší předpoklady. Aby bylo možno web snadno obsluhovat, samozřejmostí je vytvoření a aplikace redakčního systému, pomocí kterého bude moci webové stránky spravovat kdokoliv bez hlubších znalostí z oblasti informačních technologií.

 • Tvorba zadání a vymýšlení konceptu celého projektu/webu/eshopu
 • Grafický návrh – vidíte návrhy jednotlivých stran v JPG
 • Kódování – uvidíte grafiku nakódovanou a responzivní už webově v prohlížeči
 • Programování – jednotlivých dílčích funkčních částí
 • Redakční systém – napojení projektu na náš redakční systém
 • Základní SEO optimalizace
 • Napojení na Google Analytics
 • Napojení na služby třetích stran – Zbozi.cz, Heureka, atd.
 • Zařídíme Vám doménu a hosting
 • Podpora do budoucna
 • Vše Vám průběžně zasíláme k odsouhlasování/okomentování. Tzn. díky tomu nedostanete zajíce v pytli, ale jste sami částečně součástí vývoje Vašeho projektu/webu/eshopu.

Webové prezentace

Od těch nejmenších microsite až po rozsáhlé podnikové weby napojené na interní informační systém. Ve většině případů naši klienti vědí, že nový web potřebují, nicméně často se „bojí“, že nedokáží svoje požadavky popsat a připravit nám podklady k zadání, nemají s tím jednoduše zkušenosti. Není se ale čeho bát! Nám stačí, když nám sdělíte Vaši základní představu o tom, co byste od nového webu očekávali a co by mělo na něm být + nám ukážete případně ukázky konkurence. My následně vše projdeme, připravíme zadání tak, jako by se jednalo o náš vlastní projekt/web, a to Vám zašleme k odsouhlasení/okomentování. Následně začínáme s grafickým návrhem viz. bod 1 a 2 výše.

Naše weby
Tissot

E-shopy

Základem úspěšného obchodování na internetu je mít e-shop postavený tak, aby splňoval jak globální požadavky na funkčnost, tak byl zároveň přesně cílený pro danou skupinu. Je rozdíl, jestli stavíte e-shop s oblečením pro mladé nebo doplňky stravy pro seniory. My si toto uvědomujeme a ke každému novému e-shopu přistupujeme zcela individuálně. Svěřte nám i Vy své plány a my Vám pomůžeme vytvořit obchod, který se ve velkém online světě prosadí. Máme za sebou x eshopů na míru, které úspěšně fungují již několik let a svým majitelům přináší nemalé zisky. Můžete samozřejmě počítat s výraznou podporou do budoucna, protože e-shop je oproti webové prezentaci živým prodejním nástrojem a ve většině případů je zapotřebí stále něco „řešit“.

Naše e-shopy
Tovys

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás