Doplňkové služby

Fotky/videa/virtuální prohlídky, vizualizace, právní služby, online marketing a SEO, atd.

Fotografie/videa/virtuální prohlídky/vizualizace

Co bychom to byli za studio, kdybychom nespolupracovali s kvalitními fotografy a kameramany. I z této oblasti Vám můžeme nabídnout to nejlepší od fotek, videí, leteckých záběrů, fotokoutků až po kvalitně zpracované virtuální prohlídky Vašich provozoven. S těmito fotografiemi/videi často pracujeme i přímo v našich výstupech, které Vám vytváříme. Spojení kvalitní fotky + grafiky + webu nese vždy nejlepší výsledky.
Potřebujete zpracovat vizualizace, nebo karty bytů či další související produkty s developerskou činností? I to Vám umíme zajistit.

Právní služby

Jsme schopni pro Vás zajistit kvalitní zpracování obchodních podmínek, podmínek užití webového rozhraní, GDPR, smluv, ochranných známek na loga a dalších. Naši partneři jsou profesionálové, na které se lze v případě potřeby obrátit i s dalšími záležitostmi (IT právo, autorské právo, průmyslová práva, obchodní právo, nemovitosti a pracovní právo).

Doplňkové služby

Online marketing, rozšířené SEO

My Vám dodáme kvalitní výstupy, ale tím to často nekončí. Pokud chcete své produkty co nejefektivněji dostat k Vašim zákazníkům, využíváme pro tyto případy našich ověřených kontaktů.

Pivovary/vinaři

V neposlední řadě naše skvělé pivovary a vinaři, pro které dlouhodobě pracujeme a jsou našimi přímými partnery našich Degustačních balíčků. V případě Vašeho zájmu není problém zajistit teambuilding spojený se zážitkovým vařením piva přímo v našich partnerských pivovarech (prohlídka, samotné vaření, celodenní občerstvení, hry, ubytování, atd.). Více o této možnosti naleznete na webu www.degustacni-balicky.cz

Doplňkové služby

Cenová kalkulace

Zdarma a nezávazně pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci pro jakýkoli náš produkt

Kontaktujte nás