Nadace fotbalových internacionálů

Webové stránky

Tiskoviny

Facebook

Ostatní

Kdo by neznal fotbalové legendy jako jsou Josef Masopust, Antonín Panenka a další? Když jsme byli osloveni, zda bychom se nestali partnery Nadace fotbalových internacionálů a nepřipravili bychom kompletní vizuál, nový web, vizitky, plakáty a do budoucna další tiskoviny – neváhali jsme ani minutu. Můžete se podívat na unikátní projekt, který splácí dluhy z minulosti našim reprezentantům! Tento web bude sloužit jako zřejmě jedna z největších encyklopedií historie Československého a Českého fotbalu. Každý hráč, který od roku 1906 tuto zemi reprezentoval tam bude mít svůj profil. Postupně se vše plní a dodělává.

Proč nový vizuál vznikl tímto stylem? Dlouho jsme přemýšleli, jak usnadnit prohlížení „těch internetů“ starším lidem, kteří na web zřejmě dorazí. Napadlo nás, že pro „nepočítačovou“ generaci jsou k získávání informací přirozené hlavně noviny. A proč tedy web nepostavit právě takto?

Kdo by měl zájem/chuť, jakkoliv přispět (například i s životopisem pro Vašeho oblíbeného hráče - ukázka Josefa Masopusta ZDE), stačí se ozvat - zaslouží si to :-)

Tvorba webových stránek pro Nadaci fotbalových internacionálů