Sportovní web Kaocko.cz

Webové stránky

Tiskoviny

Ostatní

Kaocko.cz jsou sportovní webové stránky zaměřené na bojová umění. Zde se dozvíte novinky o fenoménu, kterým je MMA. Nechybí zajímavosti z boxu, kickboxu, thajského boxu a všech dalších adrenalinových odvětví z ringu i oktagonu. Show, napětí, boj, bitvy, to je kaocko.cz!! MMA, K1 a obecně bojové sporty, to je bezesporu v současné době nejrychleji se rozrůstající sportovní odvětví na světě. My měli tu možnost vytvářet sportovní portál kaocko.cz, který se přímo touto tématikou zabývá. 

Naším úkolem bylo web nachystat precizně jak pro návštěvníky webu, tak především pro adminy, aby se jim snadno přidávaly a editovaly nové články (přímé napojení na příspěvky z FB, Twitteru, IG, Youtube, atd.)

Po splnění všech podmínek je web je přímo napojen na Seznam Newsfeed a články z něj vyskakují přímo na homepage Seznamu. Je to pěkná zatěžkávací zkouška našich serverů kvůli velké návštěvnosti webu :-) 

Práce nyní pokračují při tvorbě tiskovin dle aktuální potřeby - Rollupy, reklamy do časopisů, atd...Zároveň neustále pracujeme na rozšiřování funkconality celého webu, který se například postupně napojuje i na další sportovní portály typu flashsport.cz 

Tvorba sportovního portálu Kaocko.cz